شربت طاها

لوگو عشق بان فروشگاه عشق بان ارائه دهنده محصولات بهداشتی زناشویی : انواع کاندوم (  کاندوم های تاخیری ، کاندوم های فضایی ، کاندوم های کاربردی و …) ، انواع ژل امیزشی ، انواع اسپری ، انواع درمان خوراکی ( شربت طاها ) و غیر خوراکی و …

مطلب قبل     پروتز واژن و یا عمل جوان سازی واژن 

نحوه مصرف شربت طاها برای کسانی که طبع گرم دارند

شربت اوج طاها یک داروی گیاهی است که برای درمان موقت اختلال نعوظ کاربرد دارد . همان طور که در مطالب مربوط به این داروی گیاهی عرض کردیم شربت طاها گیاهی است و عوارضی ندارد . گیاهان ترکیب شده در این شربت همگی گرم هستند که این موضوع موجب نعوظ و هم چنین باعث تقویت قوای جنسی می شود .

افرادی که طبع گرم دارند و به دلیل اختلال نعوظ باید شربت طاها مصرف کنند اختلالاتی چون سر درد و سرگیجه گزارش کرده اند که امری طبیعی می باشد زیرا گیاهان تقویت نعوظ و قوای جنسی گرم هستند و با طبع گرم فرد مصرف کننده موجب سر درد و سرگیجه می شود .

افرادی که طبع گرم نداشته اند نیز در برخی از موارد دچار سردرد و سرگیجه شده اند که دلیل آن مصرف خوراکی های گرم برای تقویت قوای جنسی بوده است که با مصرف شربت طاها دچار اختلال شده اند .

سر درد و سرگیجه در این حالت به راحتی قابل درمان است زیرا با مصرف مقداری خنکی مانند عرق کاسنی و یا هر عرق طبع سرد دیگر این حالت از بین می رود . پس در نظر داشته باشید که وقتی شربت اوج طاها را مصرف می کنید نیازی به مصرف خوراکی های طبع گرم ندارید و اگر طبع بدن شما گرم باشد خنکی مصرف کنید و از بابت تاثیر منفی آن بر نعوظ خیالتان راحت باشد چون برای نعوظ شما اتفاقی نمی افتد .

سپاس گزارم از همراهیتان 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi

ما را دنبال کنید

          

سئوال دارید؟ ما همواره پاسخگوی شما هستیم.

   ارتباط از طریق واتس آپ