لباس زیر کثیف

لوگو عشق بان فروشگاه عشق بان ارائه دهنده محصولات بهداشتی زناشویی : انواع کاندوم (  کاندوم های تاخیری ، کاندوم های فضایی ، کاندوم های کاربردی و …) ، انواع ژل امیزشی ، انواع اسپری ، انواع درمان خوراکی و غیر خوراکی و …

مطلب قبل     تخلیه مایع های رنگی از واژن نشانه چیست ؟ 

چرا بعد از رابطه جنسی از بانوان ترشحات سفید خارج می شود ؟

خروج مایع سفید به دلیل حفظ سلامت واژن در دهانه واژن تولید می شود که برای کمک به رابطه جنسی است . تولید این ترشح ها در دهانه واژن برای تمیز کردن و روان کاری برای رابطه جنسی می باشد که این مایع اصولا سفید بی رنگ است . البته همین مایع در آقایان برای خنثی کردن حالت اسیدی مجرای ادارای است تا اسپرم راحت تر عبور کند .

خروج مایع سفید و یا بیشتر بی رنگ در هنگام بر انگیختگی جنسی کاملا طبیعی است زیرا با دریافت تحریکات جنسی از واژن این مایع ترشح می شود تا رابطه جنسی را راحت و لذت بخش کند . در این زمان به دلیل افزایش ترشحات شما بیشتر آن ها را می بینید و مورد توجه شما قرار می گیرد .

با تغییر در چرخه قاعدگی طبیعی است که در ترشحات واژن هم تغییراتی رخ دهد . در آغاز و پایان چرخه ترشحات ضخیم تری به چشم می خورد . در زمان تخمک گذاری مایع خارج شده از واژن بیشتر و به رنگ سفید شیری می باشد .

اما به طور کلی ترشحات سفید رنگ بعد از رابطه جنسی نشان دهنده عفونت است . در واژن یک تعادل باکتریایی وجود دارد که در مواقعی این تعادل بر هم می خورد و موجب بروز عفونت باکتریایی می شود استفاده بیش از حد شوینده های واژن یکی از این دلایل می باشد . اگر خروج ترشحات سفید با موارد زیر همراه شود احتمال عفونت قوی تر می شود :

  • بوی نا مطبوع و زننده
  • خارش
  • سوزش ادرار
  • ترشحات بیش از حد

منبع 

سپاس گزارم از همراهیتان 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi

ما را دنبال کنید

          

سئوال دارید؟ ما همواره پاسخگوی شما هستیم.

   ارتباط از طریق واتس آپ