مجسمه فرشته

لوگو عشق بان فروشگاه عشق بان ارائه دهنده محصولات بهداشتی زناشویی : انواع کاندوم (  کاندومهای تاخیری ، کاندومهای فضایی ، کاندومهای کاربردی و …) ، انواع ژل امیزشی ، انواع اسپری ، انواع درمان خوراکی و غیر خوراکی و …

مطلب قبل    فرهنگ استفاده از کاندوم در اروپا 

کاندوم فرشته ای که سالانه جان خیلی از مصرف کنندگانش رانجات می دهد

کاندوم یکی از پر مصرف ترین محصولات جنسی که مانند فرشته جان خیلی از مصرف کننده هایش را از مرگ و بیماری های سخت نجات می دهد . محبوبیت این ابزار ساده اما کارآمد به دلیل دخالت نکردن در امور هورمونی بدن و حفظ حالت طبیعی جسمانی است .

کاندوم در مسئله ضد بارداری بسیار تاثیر گذار عمل می کند حفظ عدم بارداری برای مصرف کننده تا ۹۹ % می باشد که این آمار را در هیچ روش ضد بارداری پیدا نمی کنید . دیگر روش های ضد بارداری عموما با تغییرات هورمونی در بدن بانوان عمل می کنند که موجب تغییرات در خلق و خوی و دیگر مشکلات جسمانی مانند سرطان در بانوان در صورت بیش از اندازه مصرف کردن می شود .

خشکی واژن در هنگام استفاده از هورمون های ضد بارداری طبیعی است که موجب ایجاد درد و زخم هنگام رابطه جنسی می شود . این توضیحات کوچکی برای مصرف نکردن قرص های ضد بارداری بود .

نجات خیلی از مردان و زنان از بیماری های خطرناک منتقله در رابطه جنسی از دیگر کار های کاندوم می باشد که همیشه طرفداران خود را محافظت می کند . جلو گیری از بیماری هایی چون کلامیدیا ، زگیل تناسلی ، عفونت های دستگاه تناسلی ، انواع هپاتیت ، سوزاک ، سیفلیس و ایدز

ایدز یکی از بیماری های درد آور است که سال ها میزبان خود را شکنجه می دهد و در نهایت وی را به مرگ محکوم می کند . تا کنون هیچ راه درمانی برای ایدز پیدا نشده است و خیلی از مردم جهان دانسته و ندانسته در صورت ابتلا به کام مرگ می کشاند .

کاندوم یک ابزار بسیار ساده زنان و مردان را از بیماری و مرگ می رهاند و به این دلیل است که در این مقاله به آن لقب فرشته را دادیم .

در مصرف کاندوم بهانه نیاوریم 


سپاس گزارم از همراهیتان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi

ما را دنبال کنید

          

سئوال دارید؟ ما همواره پاسخگوی شما هستیم.

   ارتباط از طریق واتس آپ