کاندوم

لوگو عشق بان فروشگاه عشق بان ارائه دهنده محصولات بهداشتی زناشویی : انواع کاندوم (  کاندومهای تاخیری ، کاندومهای فضایی ، کاندومهای کاربردی و …) ، انواع ژل امیزشی ، انواع اسپری ، انواع درمان خوراکی و غیر خوراکی و …

مطلب قبل   استفاده از کاندوم و کم نشدن لذت جنسی 

فرهنگ استفاده از کاندوم در اروپا

مصرف و نوع مصرف هر محصول در این دنیا طبق فرهنگ هر منطقه متفاوت با دیگر مناطق است که این موضوع می تواند به خرافات و یا اصول دینی و یا هر موضوع دیگر مربوط باشد .

مصرف کاندوم هم از این ماجرا جدا نمی باشد و داستان مربوط به خود را دارد ، نوشته زیر حاصل هم صحبتی با یک فرد متولد در اروپا می باشد .

یک نکته جالب در خرید کاندوم هنگام نوجوانی این باشد که برای همه خجالت آور است حتی اگر در اروپا باشی شاید به دلیل حفظ حریم شخصی هر فرد این امر اتفاق بیفتد .

اما نکته ای که توجه مرا به خود جلب کرد این بود که در سنین بلوغ برای آنان کلاس توجیهی برگزار می شود و درباره مسائل جنسی صحبت می کنند . تمام صحبت هایی که یک نوجوان نیاز دارد آن را بشنود تا اشتباهی انجام ندهد که تاوان آن برایش سنگین باشد .

طرز استفاده از کاندوم در این کلاس توضیح داده می شود و به آن ها یادآور می شوند که هیچ رابطه جنسی بدون کاندوم نباید داشته باشند مگر این که تصمیم به بچه دار شدن داشته باشند .

آمار ابتلا به سرطان در بانوان ایران بسیار بالا می باشد و یکی از دلایل آن استفاده بی رویه از قرص های ضد بارداری می باشد .استفاده از ابزاری ساده مانند کاندوم هم برای سلامت بانوان و مردان مفید است هم برای جامعه سالم .

قرص های ضد بارداری مردانه و زنانه ، برچسب ضد بارداری ، استفاده از دارو های تزریقی ضد بارداری همه موجب تغییرات هورمونی و بر هم خوردن تعادل هورمونی بدن می شوند پس برای سلامت خود هم که شده در روابط جنسی خود از کاندوم استفاده کنید .

سپاس گزارم از همراهیتان 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi

ما را دنبال کنید

          

سئوال دارید؟ ما همواره پاسخگوی شما هستیم.

   ارتباط از طریق واتس آپ