زن با دهنی باز

لوگو عشق بان فروشگاه عشق بان ارائه دهنده محصولات بهداشتی زناشویی : انواع کاندوم (  کاندوم های تاخیری ، کاندوم های فضایی ، کاندوم های کاربردی و …) ، انواع ژل آمیزشی ، انواع اسپری ، انواع درمان خوراکی و غیر خوراکی و …

مطلب قبل    استفاده دو کاندوم در یک زمان صحیح است یا اشتباه ؟

اثرات ذهنی به ارگاسم رسیدن زنان برای مرد ها

همه ما می دانیم که مسائل جنسی برای مرد ها مهم بوده و هست ، یکی از این دلیل ها بالا بودن سطح تستوسترون در آن ها می باشد . عمل کرد مناسب دستگاه تناسلی در مرد ها مهم است . بخشی از مردانگی آقایان به این موضوع مرتبط است .

طبق صحبت هایی که داشتم با مرد هایی که اختلال در دستگاه تناسلی داشتند برای آن ها رفع اختلال هایشان مهم بود و بیان می کردند که باید به دنبال چاره ای باشند و نمی توانند در این حالت بمانند زیرا بخشی از اعتماد به نفس شان به خاطر اختلال شان از بین رفته بود .

بیشتر روان پزشک ها می گویند همه زندگی که رابطه جنسی نیست ، بله این صحیح است اما مردان بدین گونه هستند که وقتی به خود افتخار می کنند که بدانند کار آمد می باشند و توانایی انجام کار را دارند و این موضوع به آقایان اعتماد به نفس می دهد .

اهمیت ذهنی ارگاسم بانوان برای مرد ها به همین دلیل است وقتی زنی توسط مرد به اوج لذت جنسی برسد و این جمله را به زبان بیاورد که تو تنها کسی هستی که می توانی مرا به این موقعیت برسانی برای مرد بسیار ارزشمند است و این همان حسی را به مرد می دهد که در لحظه موفقیت از انجام کاری سخت به دست می آورد .

بنده صحبت کسانی را شنیده ام که به دلیل اختلال زود انزالی بعد از ترک مواد مخدر و عدم تاثیر ماده تاخیری بر وی تصمیم به مصرف دوباره مواد کرده تا بتواند در این امر موفق شود .

حفظ سلامت دستگاه تناسلی برای مردان مهم است و نباید این موضوع را نادیده بگیرند .

سپاس گزارم از همراهیتان 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi

ما را دنبال کنید

          

سئوال دارید؟ ما همواره پاسخگوی شما هستیم.

   ارتباط از طریق واتس آپ