آبگیر به شکل قلب

لوگو عشق بان فروشگاه عشق بان ارائه دهنده محصولات بهداشتی زناشویی : انواع کاندوم (  کاندومهای تاخیری ، کاندومهای فضایی ، کاندومهای کاربردی و …) ، انواع ژل آمیزشی ، انواع اسپری ، انواع درمان خوراکی و غیر خوراکی و …

مطلب قبل    نازک ترین کاندوم ها برای احساس بیشتر

داشتن یک رابطه جنسی در آب  و آیا استفاده از کاندوم صحیح است ؟

داشتن یک رابطه جنسی متفاوت برای زوج ها بسیار مفید است شاید در فیلم ها دیده باشید و یا به فکر تان رسیده است که در حمام و یا استخر رابطه جنسی داشته باشید و تجربه ای متفاوت از لذت جنسی کسب کنید اما محافظت شما از بارداری ناخواسته و بیماری های قابل انتقال جنسی چگونه می شود ؟

استفاده از روش های ضد بارداری مانند قرص و غیره خوب است اما در صورت به وجود آمدن یک موقعیت اتفاقی و یا جلو گیری از انتقال بیماری عفونی چه باید کرد ؟

استفاده از کاندوم یک فکر خوب است اما واقعا این روش جواب می دهد ؟

کاندوم های لاتکس نباید در گرمای زیاد قرار بگیرند مانند استفاده آن در جکوزی ها زیرا این محصولات در برابر گرما مقاوم نیستند . در استخر ها به دلیل وجود کلر و ضد آفتاب مصرفی کسانی که به آن وارد می شوند بهتر است از کاندوم های لاتکس استفاده نشود زیرا بر آن اثر منفی دارد .

به گفته سایت وری ول کاندوم های پلی اورتان در آب بهتر جواب می دهند و استفاده از آن ها در صورت نیاز بهتر است . در کل استفاده کاندوم در زیر آب توصیه نمی شود زیرا با خطر در آمدن و یا ورود آب به داخل آن روبرو هستید .

اما سایت وری ول ادعا می کند که کاندوم های زنانه برای رابطه جنسی زیر آب بهتر هستند و خطر استفاده از آن کمتر است در آب روان کننده کاندوم ها از بین می رود و رابطه جنسی سخت می شود اما کاندومهای زنانه وقتی قبل از ورود به آب قرار داده شود روان کننده خود را حفظ می کند و جنس آنان اغلب از پلی اورتان است .

پس برای رابطه زیر آب از هرمحصولی که استفاده می کنید قبل از ورود به آب در جای خود قرار داده شود تا احتمال در آمدن و جابجایی آن کم شود .

منبع

سپاس گزارم از همراهیتان 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi

ما را دنبال کنید

          

سئوال دارید؟ ما همواره پاسخگوی شما هستیم.

   ارتباط از طریق واتس آپ