کاندوم

لوگو عشق بان فروشگاه عشق بان ارائه دهنده محصولات بهداشتی زناشویی : انواع کاندوم (  کاندومهای تاخیری ، کاندومهای فضایی ، کاندومهای کاربردی و …) ، انواع ژل آمیزشی ، انواع اسپری ، انواع درمان خوراکی و غیر خوراکی و …

مطلب قبل     آیا کاندوم و اسپری تاخیری در رابطه جنسی افراد معتاد برای ایجاد تاخیر کمک می کند ؟

نازک ترین کاندوم ها برای احساس بیشتر

همان طور که مطلع هستید کاندوم های زیادی در بازار وجود دارد . تا سلیقه های مختلف را پوشش دهد . در مصرف این محصولات یک مشکل وجود داشته است که موجب کاهش استفاده از آن می شود کاهش احساس در رابطه جنسی .

برای تولید کنندگان هم دغدغه بالا بردن مصرف وجود داشته و همین دلیل موجب تولیدات گوناگون شده است تا محصولی ارائه شود که همه سلیقه ها را به سمت خود بکشاند . تولید کاندوم نازک همیشه در صدر هدف های تولید کنندگان است تا بتوانند حس از دست رفته را تا جایی که ممکن است برگردانند .

به محصولات شرکت های گوناگون که توجه کنید چشم تان به نازک ، نازک ترین  و یا فوق العاده نازک می خورد که این نشان دهنده تلاش شرکت ها برای تولید محصولاتی با بیشترین احساس است .

کاندوم نازک

تولیدات ساخته شده از لاتکس به دلیل بافت و مقاومت آن از تولیدات تهیه شده پلی اورتان متفاوت است . محصولات لاتکسی احتمال پارگی کمتری دارند که این موضع بسیار مهم است اما کاندوم های ساخته شده از پلی اورتان این خاصیت را دارند تا تولیدی کرده که ضخامت آن به ۰٫۰۲ میلیمتر برسد که این بسیار عالی است در ضمن انتقال حرارت در پلی اورتان بسیار خوب است که حس رابطه طبیعی را به وجود می آورد .

اما کاندوم های پلی اورتان احتمال پارگی بیشتری دارند و در ضمن قیمت آن ها بسیار بالا می باشد به شکلی که می توان گفت هر عدد محصول پلی اورتان به قیمت یک بسته از کاندوم های لاتکس است البته این قیمت تقریبی می باشد .

سپاس گزارم از همراهیتان 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

logo-samandehi

ما را دنبال کنید

          

سئوال دارید؟ ما همواره پاسخگوی شما هستیم.

   ارتباط از طریق واتس آپ